Resultater

Børn:

Navn på deltager Pl Bemærkninger
Mikkel D Hansen 1 17.10
Nicolai Holm 2 17.45
William Kjær Nøreng Pedersen 3 18.08
Casper Alberte Bjerg Johansen 4 18.23
Andrea Holm 5 19.07
Mathias Villads Guldberg Hansen 6 19.42
Mikkel Vase 7 20.32
Lucas Sehested 8 20.34
Asger Meedom 9 21.06
Anastasija Rudenoka 10 21.23
Carl  Caben Sommer 11 22.54
Emma Frier 12 23.13
Lærke Munkholm 13 23.53
Ida Marie Ørskou Madsen 14 24.00
Emil Munkholm 15 24.50
Andrea kemph 16 24.52
Emil Meedom 17 25.45
Clara Birk 18 27.00
Lea nygaard 19 27.02
Tilde Johnsen Holck 20 29.05
Julie Lykke 21 30.33
Freja Højer Nielsen 22 DNF
Nummer Navn på deltager Tid
1 Lars Schmidt 00.49.26
2 Jakob Jensen 00.53.40
3 Nicolai Møller Madsen 00.57.35
4 Emma Christensen 00.58.27
5 DK Company 00.59.16
6 Claus Bach 00.59.50
7 Brian Mølgaard Nielsen 01.00.58
8 Fie Degn Larsen 01.02.28
9 FCM Spillertrup Hold 3 01.02.55
10 Allan Rindom 01.03.34
11 Oliver Nissen 01.03.34
12 Jacob Pilgaard 01.03.35
13 Dan “korkprop” Nielsen 01.03.39
14 Kristian Lykke Mørup 01.04.00
15 Jakob Simmelkjær 01.04.31
16 FCM Spillertrup Hold 2 01.05.00
17 Lars nygaard 01.05.45
18 FCM Spillertrup Hold 1 01.05.55
19 Christoffer Juhl Philipson Jørgensen 01.05.55
20 Jørn Havgaard Sørensen 01.05.55
21 Stefan Vase 01.06.28
22 Jesper simmelkjær 01.07.52
23 Mark Øe Nørgaard 01.08.15
24 Jonas Lavrsen 01.08.30
25 Mr. Bond 006 01.08.55
26 Brian Frahm 01.08.55
27 Simon Lindbjerg 01.09.20
28 FCM Spillertrup Hold 4 01.09.38
29 Mike Bank Christensen 01.09.57
30 Charlotte Balle 01.10.38
31 FCM Spillertrup Hold 5 01.11.32
32 FCM Ungdom Solo 1 01.11.37
33 John Baastrup 01.11.54
34 Morten Friis 01.12.56
35 Heidi Mollerup 01.13.12
36 Sten Nørhede 01.13.14
37 Bastian Kirk Larsen 01.13.59
38 Lars Jørgensen 01.14.14
39 FCM Ungdom Hold 1 01.16.18
40 FCM Ungdom Hold 2 01.16.18
41 Peter Haugsted 01.17.26
42 Line Nørup 01.17.34
43 FCM Nøddepatruljen 01.17.46
44 Bente Nørup 01.19.17
45 FCM Ungdom Solo 1 01.20.18
46 Malte Schneiders 01.21.47
47 Line Frese 01.21.47
48 Heidi Lykke 01.21.51
49 Mads Ørts 01.22.26
50 Pauline Sonne-Schmidt Pedersen 01.22.29
51 FCM Ungdom Hold 5 01.22.44
52 FCM Ungdom Hold 4 01.22.47
53 Tine Laulund 01.23.23
54 FCM Ungdom Solo 1 01.23.58
55 Mads Madsen 01.24.10
56 FCM KK Fam 01.24.59
57 Jesper Lund 01.26.19
58 Tinna Muhlig 01.27.11
59 Anja Pedersen 01.28.22
60 Anders Rasmusse 01.28.27
61 HPS 01.30.20
62 Carina Hesselborg 01.37.06
63 Kim Søholm 01.39.07